Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi Windfall (2022) me titra shqip
Windfall (2022)

Kerko burime online per te shikuar filmin Windfall (2022) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Windfall (2022) ne gjuhen angleze
Një burrë hyn në shtëpinë e zbrazët të pushimeve të një miliarderi, por gjërat shkojnë keq kur miliarderi arrogant dhe gruaja e tij provojnë të arratisen në minutën e fundit.