Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Todd Phillips

Regjizor: Todd Phillips

Todd Phillips was born on December 20, 1970 in Brooklyn, New York City, New York, USA as Todd Bunzl. He is a producer and director, known for Old School (2003), The Hangover (2009) and The Hangover Part II (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Todd Phillips
Cover e Filmit
Filmi War Dogs (2016) me titra shqip
War Dogs (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin War Dogs (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin War Dogs (2016) ne gjuhen angleze
Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të konfiskuara nga policia për ushtrinë e SHBA. Në momentin që një nga marrëveshjet më fitimprurëse del në treg ata synojnë që të fitojnë e të marrin 300 milionë dollarët. Po ajo që ndodh me këtë marrëveshje është krejt ndryshe nga çfarë imagjinonin. Shqipëria do të jetë vendi i të ardhurave të mëdha për ta, por edhe fundi i këtij biznesi.

Komente