Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Walking Tall (2004) me titra shqip
Walking Tall (2004)

Kerko burime online per te shikuar filmin Walking Tall (2004) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Walking Tall (2004) ne gjuhen angleze
Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.

Aktoret Kryesor
Komente