Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Twentynine Palms (2003) +18 me titra shqip
Twentynine Palms (2003) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Twentynine Palms (2003) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Twentynine Palms (2003) +18 ne gjuhen angleze
KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.

Aktoret Kryesor
Komente