Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Tragedy Girls (2017) me titra shqip
Tragedy Girls (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Tragedy Girls (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Tragedy Girls (2017) ne gjuhen angleze
Dy mike të ngushta maturante, por të fiksuara pas vrasjes, përhapin terror në gjimnazin e tyre dhe në qytet duke vrarë njerëz në mënyrë të llahtarshme; e gjitha kjo vetëm për të fituar famë në Internet. A do t'ia dalin pa u lagur nga të gjitha krimet?

Aktoret Kryesor
Komente