Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Traffik (2018) me titra shqip
Traffik (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Traffik (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Traffik (2018) ne gjuhen angleze
Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe Johni duhet të mbrohen kundër bandës së keqe, e cila nuk do të ndalet në asgjë për të mbrojtur sekretet që ka. Data e lëshimit të filmit Traffik në Format HD është caktuar për në Korrik 2018!

Aktoret Kryesor
Komente