Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi The Weekend Away (2022) me titra shqip
The Weekend Away (2022)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Weekend Away (2022) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Weekend Away (2022) ne gjuhen angleze
Një fundjavë pushimi në Kroaci shkon keq kur një grua akuzohet për vrasjen e shoqes së saj më të mirë. Ndërsa përpiqet të pastrojë emrin e saj dhe të zbulojë të vërtetën, përpjekjet e saj zbulojnë një sekret të dhimbshëm.