Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Handmaiden (2016) me titra shqip
The Handmaiden (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Handmaiden (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Handmaiden (2016) ne gjuhen angleze
Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.

Aktoret Kryesor
Komente