Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Chan-wook Park

Regjizor: Chan-wook Park

Chan-wook Park was born on August 23, 1963 in Seoul, South Korea. He is a writer and director, known for Oldeuboi (2003), Ah-ga-ssi (2016) and Chinjeolhan geumjassi (2005).
Shfleto te gjithe filmat e Chan-wook Park
Cover e Filmit
Filmi The Handmaiden (2016) +18 me titra shqip
The Handmaiden (2016) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin The Handmaiden (2016) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Handmaiden (2016) +18 ne gjuhen angleze
Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.

Komente