Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Jaume Collet-Serra

Regjizor: Jaume Collet-Serra

Jaume Collet-Serra was born on March 23, 1974 in Barcelona, Barcelona, Catalonia, Spain. He is a director and producer, known for Unknown (2011), Non-Stop (2014) and Orphan (2009).
Shfleto te gjithe filmat e Jaume Collet-Serra
Cover e Filmit
Filmi The Commuter (2018) me titra shqip
The Commuter (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Commuter (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Commuter (2018) ne gjuhen angleze
Vini re: Filmin do ta zëvendësojmë me titra shqip dhe do ta hedhim në kualitet HD, sapo të mundësohet diçka e tillë! Liam Neeson, në një triller të mbushur me drithërima. Jeta e tij monotone, si agjent sigurimesh, merr një kthesë të fortë pas përballjes me një grua misterioze... Shantazhi që i bëhet për gjetjen e identitetit të një pasagjeri të trenit, para ndalesës së fundit, e vë përballë një konspiracioni kriminal. Tashmë, jeta e pasagjerëve është në duart e tij, ndërkohë që koha po mbaron...

Komente