Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Speed Kills (2018) me titra shqip
Speed Kills (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Speed Kills (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Speed Kills (2018) ne gjuhen angleze
Historia e vërtetë e krijuesit dhe kampionit të botës të garave me varka shpejtësie në det të hapur. Ben Aronof është një njeri që e nisi nga zero dhe me punë dhe zgjuarsi arriti shumë, por sa mundi ai ta mbante famën dhe pasurinë që krijoi?

Aktoret Kryesor
Komente