Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Christopher Spencer


Shfleto te gjithe filmat e Christopher Spencer
Cover e Filmit
Filmi Son of God (2014) me titra shqip
Son of God (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Son of God (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Son of God (2014) ne gjuhen angleze
Historia e jetës së Jezusit që nga lindja dhe mësimet e tij, kryqëzimi dhe ringjallja përfundimtare.

Komente