Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Shaun of the Dead (2004) me titra shqip
Shaun of the Dead (2004)

Kerko burime online per te shikuar filmin Shaun of the Dead (2004) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Shaun of the Dead (2004) ne gjuhen angleze
Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u marrë me një komunitet të tërë të vdekurish të rikthyer në jetë për të ngrënë të gjallët.

Aktoret Kryesor
Komente