Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sezoni 4 – Episodi 8 me titra shqip
Sezoni 4 – Episodi 8

Kerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 4 – Episodi 8 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 4 – Episodi 8 ne gjuhen angleze
Spenser ndërmerr një rrezik të madh, me potencialin për të goditur marrëveshjen. Pas një bisede të çiltër me Rikin, Çarli parashikon vizionin e tij për ekipin. Xhoe dhe Regi ftojnë Vernon dhe Sizli për të bindur Janin për talentet e rrugës.

Aktoret Kryesor
Filma te ngjashem
Komente