Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sezoni 3 – Episodi 17 me titra shqip
Sezoni 3 – Episodi 17

Kerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 3 – Episodi 17 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 3 – Episodi 17 ne gjuhen angleze
Akoma në mëdyshje pasi zbuloi sekretin e Lenas, Supergirl i kërkon një nder Guardianit, që mund të ndryshojë marrëdhënien e tij me Lenan përgjithmonë. Ndërkohë, me tre Worldkillersat e bashkuara, Supergirl dhe ekipi përfshihen në një betejë epike.

Aktoret Kryesor
Filma te ngjashem
Komente