Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT) me titra shqip
Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Kerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT) ne gjuhen angleze
Pas betejës së përgakshme të Bimflotit, Uhtred dhe Brida bashkohen në një mision. Ndërkohë mallkimi i Skade krijon konflikte mes njerëzve të Uhtred. Danezët bashkohen dhe Cnut i jep një detyrë të re Aethelwold, të vrasë Urtred.

Aktoret Kryesor
Filma te ngjashem
Komente