Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sarrainodu (2016) me titra shqip
Sarrainodu (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Sarrainodu (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sarrainodu (2016) ne gjuhen angleze
Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai i tij kryeministër, që vret brutalisht të gjithë ata që i zënë rrugën marrëveshjeve të tij të pista.

Aktoret Kryesor
Komente