Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Runner Runner (2013) me titra shqip
Runner Runner (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Runner Runner (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Runner Runner (2013) ne gjuhen angleze
I mbetur trok dhe i bindur se ishte mashtruar, studenti Riçi largohet nga Kosta Rika për të rregulluar llogaritë e tij me maniakun e lojërave të fatit Ivan Blok. Por Bloku e josh atë me fitime të lehta dhe Riçit i duhet të përballet me situata të ndërlikuara!

Aktoret Kryesor
Komente