Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Revenge (2017) me titra shqip
Revenge (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Revenge (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Revenge (2017) ne gjuhen angleze
Xheniferi përndiqet nga tre meshkuj, Riçardi, i dashuri i saj i martuar dhe dy shokët e tij, të tre gjuetarë. A do të arrijë ajo të mbijetojë?

Aktoret Kryesor
Komente