Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Realms (2018) me titra shqip
Realms (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Realms (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Realms (2018) ne gjuhen angleze
Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë të mistershme në pyll. Ndërkohë që kriminelët bëhen gati për lëvizjen e tyre të radhës dhe pengjet mundohen të arratisen, fillojnë të kuptojnë se asnjëri prej tyre s'është i sigurt nga e liga që ekziston në atë shtëpi.

Aktoret Kryesor
Komente