Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Catherine Hardwicke

Regjizor: Catherine Hardwicke

Catherine Hardwicke was born on October 21, 1955 in Cameron, Texas, USA as Helen Catherine Hardwicke. She is a director and production designer, known for Muzgu (2008), Thirteen (2003) and Red Riding Hood (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Catherine Hardwicke
Cover e Filmit
Filmi Plush (2013) (+18) me titra shqip
Plush (2013) (+18)

Kerko burime online per te shikuar filmin Plush (2013) (+18) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Plush (2013) (+18) ne gjuhen angleze
Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të errët që mund të jetë me rrezik për të dhe ata që ka afër.

Komente