Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Paycheck (2003) me titra shqip
Paycheck (2003)

Kerko burime online per te shikuar filmin Paycheck (2003) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Paycheck (2003) ne gjuhen angleze
Ajo që dukej si një ide e lehtë për një inxhinier për të fituar miliona dollarë, bën që ai të arratiset dhe të mundohet të kuptojë përse është duke u ndjekur.

Aktoret Kryesor
Komente