Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Tinto Brass

Regjizor: Tinto Brass

Giovanni Brass was born on 26 March 1933 into the family of a famous artist, Italico Brass, who was his grandfather. Italico gave his grandson a nickname "Tintoretto," which Giovanni later adapted into his cinematic name, Tinto Brass. Tinto inherited his grandfather's artistic skills, but he applied them to film instead of canvas. When he joined ...
Shfleto te gjithe filmat e Tinto Brass
Cover e Filmit
Filmi Monamour (2006) +18 me titra shqip
Monamour (2006) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Monamour (2006) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Monamour (2006) +18 ne gjuhen angleze
FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Dario është një botues, shkon bashkë me gruan, Marta në panairin e librit. Aty ajo takon Leonin dhe ai bëhet dashnori i saj ndërkohë që Dario është i zënë me punë. Kjo marrëdhënie do të ndikoj edhe midis Darios dhe Martas.

Komente