Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Molly (2017) me titra shqip
Molly (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Molly (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Molly (2017) ne gjuhen angleze
Një vajzë e vetme në një djerrinë pas apokaliptike e gjen veten të gjurmuar nga plaçkitës që duan ta bëjnë pjesë të minierës së tyre të përleshjeve për argëtim dhe përfitim.

Aktoret Kryesor
Komente