Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mission: Impossible – Fallout (2018) me titra shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mission: Impossible – Fallout (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mission: Impossible – Fallout (2018) ne gjuhen angleze
Ithan Hant dhe skuadra e tij, së bashku me disa aleatë të njohur, garojnë kundër kohës pas një misioni të shkuar keq... Filmi pritet të dalë në kinema më 27 Korrik, 2018, ndërsa në version HD s'ka akoma një datë të caktuar!

Aktoret Kryesor
Komente