Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
John Madden

Regjizor: John Madden

John Madden was born on April 8, 1949 in Portsmouth, Hampshire, England. He is a director and producer, known for Shakespeare in Love (1998), The Best Exotic Marigold Hotel (2011) and The Debt (2010).
Shfleto te gjithe filmat e John Madden
Cover e Filmit
Filmi Miss Sloane (2016) me titra shqip
Miss Sloane (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Miss Sloane (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Miss Sloane (2016) ne gjuhen angleze
Në një botë komisionerësh politikanë ku luhet për fitime të mëdha, Elizabet Slon është lobistja më e kërkuar dhe e frikshme në D.C. Por, kur përballet me kundërshtarin më të fuqishëm në karrierën e saj, zbulon se fitorja mund t’i kushtojë shumë.

Komente