Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Lowlife (2017) me titra shqip
Lowlife (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Lowlife (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Lowlife (2017) ne gjuhen angleze
Ja çfarë ndodh, kur bën bashkë një mundës meksikan, që ka probleme të thella me kontrollin e inatit, një ish të burgosur fytyrë-shprishur dhe një pronare moteli alkooliste, në kërkim të një veshke. Filmi ecën sa para, prapa në kohë dhe i lidh të tre personazhet bashkë, me një trafikant organesh.

Aktoret Kryesor
Komente