Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Clement Virgo

Regjizor: Clement Virgo

Clement Virgo is one of Canada's foremost feature film directors. Born in Jamaica, Virgo immigrated to Canada at the age of 11. He was a resident in the inaugural 1991 Summer Lab at the Canadian Film Centre (CFC) and returned there in 1992 for a further nine-month residency. Virgo has also received acclaim for his work in short film and television...
Shfleto te gjithe filmat e Clement Virgo
Cover e Filmit
Filmi Lie with Me (2005) (+18) me titra shqip
Lie with Me (2005) (+18)

Kerko burime online per te shikuar filmin Lie with Me (2005) (+18) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Lie with Me (2005) (+18) ne gjuhen angleze
KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lidhje do t'i dëmtojë jetët e të dyve...

Komente