Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
J.A. Bayona

Regjizor: J.A. Bayona

J.A. Bayona was born in 1975 in Barcelona, Barcelona, Catalonia, Spain as Juan Antonio García Bayona. He is a director, known for Lo imposible (2012), El orfanato (2007) and A Monster Calls (2016).
Shfleto te gjithe filmat e J.A. Bayona
Cover e Filmit
Filmi Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me titra shqip
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) ne gjuhen angleze
Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre. Vini re: Filmi del në Faqe Shumë Shpejt...

Aktoret Kryesor
Komente