Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi I Spy (2002) me titra shqip
I Spy (2002)

Kerko burime online per te shikuar filmin I Spy (2002) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin I Spy (2002) ne gjuhen angleze
Kur qeverisë amerikane i vjedhin një avion të padukshëm-prototip, spiunazhi vihet në veprim për rikthimin e tij. Me mision niset një spiun i sprovuar, por ajo që ai nuk pret është të bashkohet me një kampion boksi, mendjemadh dhe qesharak, për të kapur një nga tregtarët më të suksesshëm të armëve në botë.