Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Green Zone (2010) me titra shqip
Green Zone (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Green Zone (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Green Zone (2010) ne gjuhen angleze
Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.

Aktoret Kryesor
Komente