Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ghostland (2018) me titra shqip
Ghostland (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ghostland (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ghostland (2018) ne gjuhen angleze
Një nënë e dy vajzave që trashëgon një shtëpi përballet me vrasës në natën e parë në shtëpinë e tyre të re dhe lufton për jetën e vajzave të saj. Gjashtëmbëdhjetë vjet më vonë kur vajzat bashkohen në shtëpi, gjërat bëhen vërtet të çuditshme.

Aktoret Kryesor
Komente