Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Fukrey Returns (2017) me titra shqip
Fukrey Returns (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Fukrey Returns (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Fukrey Returns (2017) ne gjuhen angleze
Ata janë në udhëkryq midis të shkuarës dhe të ardhmes. Boli është kthyer dhe është gati për një tjetër aventurë. Mirëpo edhe një qytet si Dehli nuk ka mjaftueshëm hapësirë për të menduar një plan të mirëfilltë arratisjeje. Ata nuk e dinë se dikush qëndron mbi ta. Ç'do të ndodhë? Do t'i luajnë mirë letrat e tyre? Kush do të qeshë i fundit në këtë përndjekje si macja me miun?

Aktoret Kryesor
Komente