Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Martin Campbell

Regjizor: Martin Campbell

Martin Campbell knows how to entertain an audience when he steps behind the camera. When he directed The Mask of Zorro (1998), the movie earned Academy Award and Golden Globe nominations and launched the international careers of Antonio Banderas and Catherine Zeta-Jones. Next, when he helmed Vertical Limit (2000), the film was well received by the...
Shfleto te gjithe filmat e Martin Campbell
Cover e Filmit
Filmi Edge of Darkness (2010) me titra shqip
Edge of Darkness (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Edge of Darkness (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Edge of Darkness (2010) ne gjuhen angleze
Ndërsa detektivi Tomas Kreivën heton vdekjen e vajzës së tij aktiviste, ai nuk zbulon vetëm jetës sekrete të saj, por edhe një mbulim korporate dhe një marrëveshje të fshehtë qeveritare që punëson një agjent me detyrën e fshirjes së provave...

Komente