Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Double Impact (1991) me titra shqip
Double Impact (1991)

Kerko burime online per te shikuar filmin Double Impact (1991) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Double Impact (1991) ne gjuhen angleze
Binjakët identikë Aleks dhe Çad ndahen që të vegjël kur prindërit e tyre vriten në mënyrë brutale. Pas 25 vitesh ato ribashkohen për tu hakmarrë...

Aktoret Kryesor
Komente