Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Diet of Sex (2014) +18 me titra shqip
Diet of Sex (2014) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Diet of Sex (2014) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Diet of Sex (2014) +18 ne gjuhen angleze
KUJDES: FILM ME PËRMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! "Dietë Seksi" : Të njohur rastësisht, Agata dhe Mark kanë probleme me jetën e tyre seksuale, pasi ajo nuk ndjen kënaqësi gjatë aktit. Agata nuk e kupton çfarë nuk shkon, por Mark do të arrijë të zgjojë shqisat e saj me ndihmën e një seksologe...

Komente