Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi Diabolik (2021) me titra shqip
Diabolik (2021)

Kerko burime online per te shikuar filmin Diabolik (2021) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Diabolik (2021) ne gjuhen angleze
Historia e errët dhe romantike e takimit mes mjeshtrit hajdut Djallëzori dhe Eva Kant, vendosur në qytetin imagjinar të Klervil në fund të viteve 1960’. Inspektori Xhinko është në kërkim të kriminelit duke u përpjekur të ndalojë planet e tij djallëzore.