Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Vijay Krishna Acharya

Regjizor: Vijay Krishna Acharya

Vijay Krishna Acharya is a writer and director, known for Dhoom:3 (2013), Dhoom:2 (2006) and Dhoom (2004).
Shfleto te gjithe filmat e Vijay Krishna Acharya
Cover e Filmit
Filmi Dhoom: 3 (2013) me titra shqip
Dhoom: 3 (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Dhoom: 3 (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Dhoom: 3 (2013) ne gjuhen angleze
Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë të korruptuar në Çikago. Dy policë nga Mumbai janë caktuar për rastin.

Komente