Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Borderland (2007) me titra shqip
Borderland (2007)

Kerko burime online per te shikuar filmin Borderland (2007) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Borderland (2007) ne gjuhen angleze
Gjatë udhëtimit në një qytet kufitar meksikan, tre studentë pengohen nga një grup satanik që masakrojnë dhe vrasin turistët.

Aktoret Kryesor
Komente