Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Beyond the Edge (2018) me titra shqip
Beyond the Edge (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Beyond the Edge (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Beyond the Edge (2018) ne gjuhen angleze
Moska bashkëkohore. Një lojtar i talentuar kumari mbledh një grup njerëzish me aftësi të mbinatyrshme për të fituar shuma të mëdha në një kazino. Por, ata përballen me një rival shumë më të fortë dhe mistik... Dhe, për t’u përballur me të, duhen kapërcyer disa kufij të rrezikshëm dhe të pazakontë.

Aktoret Kryesor
Komente