Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Better Living Through Chemistry (2014) me titra shqip
Better Living Through Chemistry (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Better Living Through Chemistry (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Better Living Through Chemistry (2014) ne gjuhen angleze
Jeta e qetë e një farmacisti do të dalë jashtë kontrollit kur ai fillon një marrëdhënie me një kliente grua e cila e përfshin atë në një rrugë seksi, droge dhe ndoshta vrasjeje.

Komente