Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Benji (2018) me titra shqip
Benji (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Benji (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Benji (2018) ne gjuhen angleze
Dy fëmijë bëjnë shoqëri me një këlysh jetim, të quajtur Benxhi. Kur u kanoset rrezik dhe rrëmbehen nga dy hajdutë në telashe, Benxhi dhe ndihmësi i tij pisanjos u vijnë në ndihmë.

Komente