Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Aquaman (2018) me titra shqip
Aquaman (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Aquaman (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Aquaman (2018) ne gjuhen angleze
Arthur Curry mëson se është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantis dhe atij i duhet të udhëheqë popullin e tij, e të bëhet një hero i botës. Vini re: Ky film do të lëshohet në kinema në dhjetor të 2018!

Aktoret Kryesor
Komente