Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi An Elephant’s Journey (2018) me titra shqip
An Elephant’s Journey (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin An Elephant’s Journey (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin An Elephant’s Journey (2018) ne gjuhen angleze
Një djalë jetim i humbur dhe një elefant gjigant do të bëhen një skuadër për të rrëzuar një bandë gjuetarësh elefantësh të jashtëligjshëm.

Aktoret Kryesor
Komente