Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi Amadeus (1984) me titra shqip
Amadeus (1984)

Kerko burime online per te shikuar filmin Amadeus (1984) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Amadeus (1984) ne gjuhen angleze
Jeta, suksesi dhe telashet e Wolfgang Amadeus Mozart, siç tregohet nga Antonio Salieri, kompozitori bashkëkohor që ishte çmendurisht xheloz për talentin e Mozartit dhe pretendonte se e kishte vrarë atë.