Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Cover e Filmit
Filmi 365 Days : This Day (2022) me titra shqip
365 Days : This Day (2022)

Kerko burime online per te shikuar filmin 365 Days : This Day (2022) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 365 Days : This Day (2022) ne gjuhen angleze
Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të nxehtë se kurrë. Por fillimi i ri i çiftit të ribashkuar është i ndërlikuar nga lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që hyn në jetën e Laurës për të fituar zemrën dhe besimin e saj, me çdo kusht. - DEL NE KINEMA ME 27 PRILL!