Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 13 Cameras (2015) me titra shqip
13 Cameras (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin 13 Cameras (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 13 Cameras (2015) ne gjuhen angleze
Kler dhe Rajan, një çift i sapomartuar, shpërngulen në një shtëpi tjetër brenda vendit, vetëm për të kuptuar se problemet martesore ishin nder te paktat probleme që kishin. Pa dijeninë e tyre, pronari i tyre i zymte dhe epshor i ka spiunuar që prej ditës së parë.

Komente