Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Nicolai Fuglsig


Shfleto te gjithe filmat e Nicolai Fuglsig
Cover e Filmit
Filmi 12 Strong (2018) me titra shqip
12 Strong (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin 12 Strong (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 12 Strong (2018) ne gjuhen angleze
Pas 11 shtatorit, kapiteni Miç Nelson kryeson një ekip të forcave speciale amerikane në Afganistan për një mision jashtëzakonisht të rrezikshëm. Atje ushtarët zhvillojnë një partneritet me Aleancën Veriore për të rrëzuar talebanët dhe aleatët e saj të Al-Kaidës. Nelson dhe forcat e tij përballen me vështirësi të mëdha në një luftë kundër një armiku të pamëshirshëm.

Komente