Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Michael C. Martin

Michael C. Martin is known for his work on Brooklyn's Finest (2009), The Vatican Tapes (2015) and Hell on Wheels (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Michael C. Martin
Cover e Filmit
Filmi 10 Cent Pistol (2014) me titra shqip
10 Cent Pistol (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin 10 Cent Pistol (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 10 Cent Pistol (2014) ne gjuhen angleze
Një histori për dy kriminelë që manovrojnë në punët e pista të LA, në kërkim të pasurisë, dashurisë dhe shpengimit.

Komente